Qytetari analizon ndalimin e Kastriot Islamit: Policia të vret e s’të paguan, duhet t’i bindesh

16 Nëntor, 09:44 | Përditesimi i fundit: 2020-11-16 10:12:45

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv u fol për ndikimin e orës policore në frenimin e koronavirusit. Por një zotëri kishte dy fjalë edhe për ndalimin e ish-deputetit Kastriot Islami nga policia. Ai tha: “Me policinë nuk bëhet shaka se të vret edhe s’të paguan. Efektivëve duhet t’i bindesh”. Ndiqeni qëndrimin e telefonuesit.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha