Qytetari rrëfen bisedën me mikun mjek: Covid armë biologjike,është hedhur për të zhdukur njeriun

17 Tetor, 11:40

Në programin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një zotëri rrëfeu edhe një bisedë që ka bërë këto ditë me një mikun e tij të vjetër mjek ushtarak. Qytetari zbulon detaje për Covid-in nga ato që mjeku i ka rrëfyer gjatë diskutimit: “ Kjo është një armë biologjike që është hedhur nga dora e njeriut për të zhdukur njeriun” i ka rrëfyer miku i tij mjek telefonuesit.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha