'Rama 3, programi politik dhe kabineti marrim 77 vota pro dhe 53 kundër në seancën maratonë! Tani vetëm betimi në Presidencë dhe nis puna

17 Shtator, 07:34 | Përditesimi i fundit: 2021-09-17 09:51:29

TIRANË- Kryeministri Edi Rama është votëbesuar për herë të tretë pas 20 orësh seancë plenare. Me 77 vota pro, 53 kundër, 1 abstenim është miratuar kabineti i ri dhe programi i qeverisës për katër vitet e ardhshme.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha