Rama parashikoi krizën mes demokratëve në 2017: Luli do të rrahin këta të tutë e do të nxjerrin në rrugë të madhe

16 Janar, 20:38 | Përditesimi i fundit: 2022-01-17 07:32:15

Për kryeministrin Edi Rama, krisja mes demokratëve nuk është diçka që nuk pritej, kjo pasi ai e kishte bërë një parashikim në 2017 që do ketë një përplasje të ashpër mes mbështetësve të Sali Berishës dhe Lulzim Bashës, madje ia kishte thënë Bashës në sytë e të të gjithëve.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha