Raporti i OSBE për zgjedhjet, Basha: Konfirmoi që 25 prilli ishte masakër zgjedhore! Ditën kur u kërkua hetimi për krimet zgjedhore, u liruan protagonistët e dosjes 339

27 Korrik, 13:13 | Përditesimi i fundit: 2021-07-27 16:56:30

'Vulë' të vjedhjes së zgjedhjeve e konsideroi kreu i PD-së, Lulzim Basha Raporti e OSBE mbi 25 prillin. Në një konferencë për shtyp, një ditë pas publikimit të raportit përfundimtar për zgjedhjet, Basha tha se u konfirmuan akuzat e tyre se 25 prilli ishte një "masakër zgjedhore" dhe se nuk kishte lidhje me demokracinë dhe zgjedhjet e lira.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha