Raporti i OSBE-ODIHR-it, Arben Pëllumbi: Vlerësim më pozitiv i dhënë ndonjëherë për zgjedhjet në Shqipëri, vërtetoi se zgjedhjet ishin të lira dhe të ndershme

27 Korrik, 13:07

Partia Socialiste e konsideron raportin e OSBE-ODIHR-it si një vlerësim të rëndësishëm për zgjedhjet e 25 prillit. Përmes një deklarate, Sekretari Organizativ i Partisë Socialiste, Arben Pëllumbi tha se ky është vlerësimi më i mirë i bërë ndonjëherë.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha