RAPORTI/ Shqipëria e 94-ta në botë në përdorimin e kriptomonedhave, e dyta në rajon pas Greqisë! Vendi ynë posedon 15 mld dollarë në monedhën virtuale

16 Janar, 19:19

Shqipëria ka përparuar në përdorimin e kriptomonedhave. Në vitin 2021 vendi është renditur i 94 nga 154 vende që ishin pjesë e një indeksi global të realizuar nga  platforma për kriptomonedha. Në rajon Shqipëria është e 2-ta për përdorimin e kësaj industrie dhe posedon rreth 15 miliardë dollarë në monedhë virtuale.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha