Receta e ditës - Karkalecë me salcë finoku dhe sufle speciale / Pjesa e parë

22 Maj 2018, 10:28

Karkalecë me salcë finoku dhe sufle speciale, zonja Tefta dhe Chef Ildi Shahini sjellin recetën e ditës në kuzhinën e Report TV / Pjesa e parë

Programe të tjera

Shiko të gjitha