Redjan Krali pranon humbjen në Kavajë, përqafon Finsik Qosen e BF-së dhe Ervin Salianjin

15 Maj, 20:58

Kandidati i koalicionit Meta-Berisha, Fisnik Qosja kryeson në Bashkinë e Kavajës, teksa kanë mbetur shumë kuti për t’u numëruar. Nga ana tjetër, kandidati i PS, Redjan Krali pranoi humbjen, ndërsa dha edhe një shembull qytetarie teksa u përqafua me kundërshtarin e tij në këtë garë. Një takim e pati edhe me deputetin demokrat Ervin Salianjin.

  •  

Kategori të tjera