Repolitix - Kriza e çmimeve, PS-PD debatojnë në parlament. Berisha-Meta, opozita e re?

17 Qershor, 07:37

Diskutimi në lidhje me krizën e çmimeve si dhe 'Forumi i Bakusë' ishte kryefjala e mbrëmjes së sotme në Repolitix në Report Tv.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha