Rep-pop/ Pasioni për boks dhe rep, Noizy nga Londra në Durrës! Shpresa për një jetë më të mirë dhe rikthimi në atdhe, artistë shqiptarë që dikur jetonin si emigrantë dhe sot ‘çmendin’ turmat

16 Janar, 10:11 | Përditesimi i fundit: 2022-01-16 10:12:42

Emigracioni për shqiptarët ka qenë gjithnjë një “shpëtim”, por sado larg të shkojmë gjithmonë do të mbetet ajo lidhja e fortë dhe speciale me Shqipërinë.

Shumë nga artistët shqiptarë që sot i shohim me adhurim dhe i duam për punën që bëjnë, dikur kanë kërkuar bashkë me familjen, ose vetëm shpresë jashtë vendit.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha