Revolta dhe mllefi i telefonuesit: Ndihem i huaj në vendin tim, ok rotacion por për kë të votoj?

17 Mars, 10:45

I revoltuar dhe gjithë mllef për situatën që po kalon vendi dhe për klasën politike. Një zotëri që u bë pjesë e programit të mëngjesit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv tha se ndihet si i huaj në vendin e tij. Ai sqaroi se është dakord me rotacionin por pyetja e tij ishte se për kë të votonte. Ndiqeni gjithë “shpërthimin” e zotërisë në emision.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha