Rishfaqet Saimir Tahiri

7 Shkurt 2019, 16:26

Në emisionin "Repolitix" në Report Tv temë e diskutimit mbrëmjen e sotme janë arrestimet për abuzimet me tenderat në Ministrinë e Drejtësisë, përgjatë 2016 dhe 2017. Gjithashtu të ftuar në  Artan Hoxha, gazetar investigativ i Report Tv, Fatos Klosi, ish-kreu i SHISH, Poli Hoxha gazetar dhe Elton Qyno, gazetar i Shqiptarja.com diskutuan për seancën e sotme te Krimet e Rënda për ish-Ministrin Saimir Tahiri ku ky i fundit foli me tone të ashpra ndaj prokurorisë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha