Rita Ora poston videon e bukur nga fëmijëria dhe i uron ditëlindjen nënës së saj: Qaj sa herë e shoh

18 Janar, 16:59 | Përditesimi i fundit: 2022-01-18 16:59:52

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tregon shpesh lidhjen e saj të ngushtë me familjen duke postuar momente nga përditshmëria dhe koha që kalon me të. Në ditëlindjen e nënës së saj, Rita Ora kishte rezervuar një urim special.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha