Rithemelimi thërret protestë para kryeministrisë, Berisha në dritare! Rrugët që do të bllokohen

20 Shkurt, 11:55 | Përditesimi i fundit: 2024-02-20 17:06:28

Mbi 1 mijë forca të policisë, mes tyre ata të rendit, FNSH, Shqiponjat dhe Garda e Republikës do të jenë sot në terren për mbarëvajtjen e protestës të thirrur nga Rithemelimi para kryeministrisë në orën 17:00