Rrëfimi i Bahri Becit për jetën dhe zhvillimet e gjuhës shqipe deri në ditët e sotme

22 Mars, 10:26 | Përditesimi i fundit: 2021-03-22 16:39:41

Udhëtimi jetësor dhe profesional i gjuhëtarit edhe akademikut Bahri Beci vjen në këtë 85-vjetor të lindjes, përmes botimit të tij më të fundit “Përjetimet 1936-2021”. Në këtë libër Beci sjell jo vetëm të vërtetën e tij, por atë të një kohe, që shënjoi psikologjinë e individit, duke krijuar njeriun ideologjik

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha