Rritja e pagave për mësuesit dhe 'bluzat e bardha' çon në 56 mijë lekë rrogën mesatare në vend! Financierët dhe siguruesit më të mirëpaguarit

11 Qershor, 15:35

Sipas të dhënave të INSTAT paga mesatare bruto në vend në tremujorin e parë të këtij viti u rrit me 5.2%, ose 56 mijë lekë në muaj. INSTAT raporton se më të paguarit në vend janë ata që kanë pozicione drejtuese në banka.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha