‘Rrufe në qiell të pastër’, shi i rrëmbyeshëm dhe breshër në Tiranë mes temperaturave të larta të gushtit

12 Gusht, 14:22

Reshje të dendura shiu dhe breshëri kanë përfshirë kryeqytetin mesditën e sotme. Edhe pse prej ditësh kryeqyteti është përfshirë nga temperatura të larta nuk kanë munguar edhe reshjet e shiut dhe të breshërit.

Kategori të tjera