Ryshfet 330 mijë lekë për tenderin 670 mijë lekë, del sot para GJKKO Sekretarja e Përgjithshme e 'Shëndetësisë'! SPAK kërkon 'arrest me burg'

5 Qershor, 11:51 | Përditesimi i fundit: 2023-06-05 15:54:02

Sekretarja e Përgjithshme e Ministrisë së Shëndetësisë, Joana Duro do të dalë ditën e sotme para Gjykatës së Posaçme. Duro dhe specialistja e Nivelit të Lartë në Agjencinë e Ofrimit të Shërbimeve Publike të Integruara, Luara Shteto do të njihen sot me masën e sigurisë, ndërsa seanca pritet të zhvillohet në orën 13:00.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha