Saimir Tahiri paraqitet në SPAK, ish ministri i Brendshëm në hetim pasuror!

24 Qershor, 13:35 | Përditesimi i fundit: 2024-06-24 15:23:12

I thinjur, me xhaketë bezhë, me syze dhe një shishe ujë në dorë ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri hyri në ambientet e Prokurorisë së Posaçme i shoqëruar nga avokati i tij Maks Haxhia. Ishte ora 13:00.