Salianji përplasje fizike me Braçen, ndërhyn garda: O kone, ke dalë te përgjimet e Taçit në Itali, mos më fol mua ashtu

16 Nëntor 2021, 11:41

Ervin Salianji dhe Erion Braçe janë përplasur me njeri tjetrin, që shkoi deri në konfrontim fizik,por ndërhyri  garda.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha