Samiti i Sofjes zbeh negociatat ?! / Pjesa e parë

21 Maj 2018, 07:23

Diplomatë dhe analistë diskutojnë post Samitit të Sofjes në emisionin Repolitix në Report TV / Pjesa e parë

Programe të tjera

Shiko të gjitha