Sanremo Festival, Blancos shkatërron skenën: Nuk dëgjova zërin në kufje

8 Shkurt, 07:42 | Përditesimi i fundit: 2023-02-08 16:02:24

Me 'tensione' u zhvillua nata e parë e festivalit Sanremo. Këngëtari Blancos prezantoi këngën e tij të re L'isola delle rose, por për shkak të problemeve teknike ai nuk mundi të këndonte dhe shkatërroi skenën.

Kategori të tjera