Sekuestrimi i mbi 60 kg kokainë në anijen me qymyr në Durrës, po kryhet kontroll me polumbarë në pjesën e poshtme të anijes.

18 Maj, 13:08 | Përditesimi i fundit: 2022-05-18 16:07:40

Pas kapjes së mbi 60 kg kokainë në anijën me qymyr në Durrës, edhe sot po kryhet shkarkimi i qymyrit dhe kontrollimi i gjithë anijes nëse ka ende kokainë të fshehur në të. Mësohet se kontroll po kryhet edhe në pjesën e poshtme të anijes me ndërhyrjen e polumbarëve

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha