Sezoni turistik/ Veliaj: Do shtohet volumi i pastrimit të Tiranës, udhëzoni turistët të mos lënë qeset me plehrat tek dera

22 Qershor, 13:31 | Përditesimi i fundit: 2024-06-22 15:24:20

Një aksion vullnetar për pastrimin e Tiranës është ndërmarrë sot. Kryebashkiaku Erion Veliaj I është bashkuar një grupi nxënësish vullnetarë të shkollave “Ismail Qemali”, “Sami Frashëri” dhe “Eqerem Çabej”