Sfida në Tik-Tok i mori jetën 10-vjeçarit, psikologu Dragoti: Prindërit t'i kenë nën kontroll, duhet të jenë në kontakt të vazhdueshëm me fëmijët

7 Maj, 12:06

Ndarja tragjike nga jeta e 10-vjeçarit Nasir Ymerit, i cili humbi jetën aksidentalisht teksa po bënte një video në rrjetin social 'Tik Tok', ka ngritur shqetësimin e përdorimit pa kontroll të rrjeteve sociale.

Psikologu Edmond Dragoti thotë në një intervistë për Report Tv, se është problemet në moshën e hyrjes në adoleshencë janë të vazhdueshme dhe se fëmijët përpiqen që të ndjekin tendencat e moshës. Por sipas Dragotit janë prindërit, që duhet të jenë shumë të kujdessshëm për fëmijët në këtë moshë delikate.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha