Shakira ndan videon prekëse nga spitali, i puth këmbët të atit të sëmurë

1 Nëntor 2022, 09:55 | Përditesimi i fundit: 2022-11-01 09:56:33

Këngëtarja latine, Shakira po kalon një fazë shumë të vështirë në jetën personale pas ndarjes me Gerard Pique-n. Mirëpo, kjo nuk mjaftoi, edhe ajo po përballet me shtrimin në spital të babait të saj.

Duket se Shakira përveçse një këngëtare e bukur dhe shumë e mirë, ka edhe aspekte të ndjeshme, të cilat nuk i fsheh. Ylli kolumbian nuk i largohet asnjë minutë nga i ati. Madje, ajo e ka vizituar në spital dhe ka postuar një video në të cilën bën gjithçka që mundet për ta ndihmuar të ngrihet në këmbë.

Në video, Shakira shihet teksa ndihmon babain e saj të bëjë ushtrime forcash, ndërkohë që në dhomë është edhe mjeku i tij. Ajo duket e emocionuar me babain e saj ndërsa i puth këmbët.

Kategori të tjera