Sherr pas shtrëngimit të duarve! Mungonin vetëm grushtet! Trajnerët përplasen fizikisht pas ndeshjes së Premier League

14 Gusht, 20:25

Përfundimi i ndeshjes së Chelsea dhe Tottenham Hotspur shkaktoi përplasjen e dy trajnerëve Thomas Tuchel dhe Antonio Conte. Ndeshja u mbyll pasi Harry Kane shënoi me kokë në golin e fundit që solli edhe barazim të rezultatit 2-2.

Kategori të tjera