Shikime të zjarrta dhe përqafime, Donaldi dhe Beatrix japin puthjen pasionante në ‘dasmë’

3 Dhjetor 2021, 11:19

Shikime që nuk shkëputen dhe përqafime, Donaldi dhe Beatrix shkëmbyen puthjen më pasionante që kemi parë në “dasmë”.

Ditën e djeshme sfida e radhës së banorëve ishte të improvizonin një dasmë tradicionale shqiptare me të gjitha elementet. Banorët me unanimitet, vendosën që dhëndri edhe nusja të ishin Donaldi dhe Trixa

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha