Shisnin monedha prej floriri online, në pranga babë e bir në Tiranë! Sekuestrohen 467 monedha

1 Qershor, 13:54

Babë e bir në Tiranë kanë janë arrestuar pasi shisnin në rrjete sociale monedha floriri. Në pranga kanë rënë Kadri Forgali, 65 vjeç, dhe Klevis Forgali, 35 vjeç.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha