Shkodër, qëllohet me armë zjarri drejt një automjeti, PAMJET nga kamerat e sigurisë

8 Shkurt, 18:37 | Përditesimi i fundit: 2024-02-08 18:45:29

Të shtëna me armë zjarri në hyrje të qytetit të Shkodrës. Dyshohet se është qëlluar drejt një makine tip 'Citroen' në pronësi të Selami Brahimit. Nuk raportohet për persona të lënduar nga të shtënat por vetëm për dëme materiale. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po vijon hetimet për zbardhjen e saj.