Shkodrania denoncon me fakte: Të diplomuar me 10-ta do shkojnë jashtë të lajnë pleq e plaka

5 Tetor, 10:27

Në programin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një zonjë nga Shkodra kishte shqetësime,akuza dhe denoncime gjatë telefonatës së saj. Së pari ajo tha se nuk e di as kë ka deputet, kryeplak dhe polic në lagjen e saj . Më pas ajo tregoi sipas saj fatkeqësinë më të madh në vend duke thënë: “Të rinj të diplomuar me 10-ta nuk gjejnë punë në Shkodër dhe do ikin jashtë vendit të punojnë dhe lajnë pleq e plaka”

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha