Shkrihen Albtelecom-One? Opozita: Kufizon konkurrencën! Kreu i AKEP: Do monitorojmë nëse do ketë ndikim të konsumatori

18 Maj, 20:45

Dy kompanitë e telefonisë celulare ONE dhe Albtelecom pasi u shitën tek e njëjta kompani hungareze, mund të shkrihen në 1. Në rast se kjo ndodh, numri i operatorëve të telekomunikacionit në treg do të ulej në 2, gjë që shihet me shqetësim nga opozita.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha