Shpërblimet për pensionistët në prill, Ibrahimaj: Ende nuk kemi përcaktuar një politikë të tillë

8 Mars, 13:26 | Përditesimi i fundit: 2023-03-08 16:15:23

Ministrja e Ekonomisë dhe Financave Delina Ibrahimaj është shprehur se qeveria është ende nuk ka politikë mbështetëse për pensionistët në muajn prill siç kishte parashikuar më herët kryeministri Rama.

Kategori të tjera