Shpërndanin heroinë dhe mbanin armë pa leje në lokal, arrestohen babë e bir në Korçë

8 Maj, 11:33

Policia e Korçës ka vënë në pranga babë e bir pasi iu gjetën dhe sekuestruan një armë zjarri tip automatik, një krëhër me 13 fishekë, sasi droge heroinë dhe kanabis të ndara në doza, gati për shitje.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha