Shpërndanin kanabis nëpër zona të ndryshme të Sarandës, 2 të arrestuar! Iu gjenden edhe armë zjarri në banesa

21 Prill, 10:19

Policia e Sarandës ka vënë në pranga dy persona pasi janë kapur me armë dhe kanabis