Shqipëria kualifikohet e para për finalen e 'Eurovision'! Albina dhe familja Kelmendi shkëlqejnë

12 Maj, 12:29

Albina dhe familja Kelmendi kaluan në finalen e Eurovision 2023. Kënga “Duje” ishte e para që u kualifikua, në finalen e madhe të këtij kompeticioni të rëndësishëm!

Kategori të tjera

Shiko të gjitha