Shqipëria sërish jashtë BE-së, Koçi në 'Repolitix': Jemi gati për anëtarësim! Klosi: Do vazhdojë edhe 10 vjet ky proces! Ajo që po ndodh me Kosovën, absurde

23 Qershor, 22:12

Duke marrë shkasë nga Samiti i BE-së në Bruksel që u zhvillua ditën e sotme dhe mohimit të çeljes së negociatave të vendit tone dhe Maqedonisë së Veriut për shkak të vetos bullgare, eventualisht në studion e 'Repoltix' në Report Tv janë ngritur pikëpyetje mbi anëtarësimin e vendit tonë në BE.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha