‘Shqipet e Londrës’, nga shtëpitë e barit te kanabisi me postë drejt Shqipërisë! Si funksionon procedura e skanimit të pakove në postë dhe dyshimet për bashkëpunëtorë

6 Korrik, 13:48 | Përditesimi i fundit: 2022-07-06 14:52:43

Në një kohë që besohet se kanabis nga Shqipëria kalon drejt vendeve të Evropës, rruga më e fundit që ka zbuluar antidroga është ajo e pakove me kanabis nga Anglia në Tiranë. Posta ka procedura të forta skanimi, bashkë me cargon në Rinas, por edhe kjo arrihet të thyhet.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha