‘Shqiptarët kriminelë?’, Dua Lipa: Ne duhet ta ndryshojmë këtë stigmë! Kemi nevojë të pranohemi si rezidencë në çdo vend ku jetojmë

28 Nëntor 2022, 16:23

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa ka komentuar edhe komentet e bëra nga mediat britanike dhe nga ministrja e Brendshme Britanike, që i quajti shqiptarët “pushtues”.

Kategori të tjera