Shqyrtohen në KAS kërkesat ankimore për Qarkun Gjirokastër, debatet me pyetjet e anëtarëve të KAS ndaj palëve

12 Maj, 17:52

Pas një periudhe të shkurtër pushim KAS ka rinisur shqyrtimin e kërkesat ankimore për rezultatin e zgjedhjeve në Qarkun Gjirokastër. Përfaqësuesit e LSI dhe  PD i janë përgjigjur pyetjeve të anëtarëve të KAS për të gjitha të paqartat që ata kishin për ankimimet dhe provat e paraqitura. LSI dhe PD kanë kërkuar ripërtëritjen e zgjedhjeve në të gjithë Qarkun Gjirokastër.

  •  

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha