“Shtypi i ditës dhe ju” 18.10.2020 me Besard Jacaj: Debat i fortë për maskat, për të mos u humbur…

18 Tetor, 10:57 | Përditesimi i fundit: 2020-10-18 10:58:59

Emisioni i plotë “Shtypi i ditës dhe ju” mendimet e telefonuesve për mbajtjen e maskave

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha