“Shtypi i ditës dhe ju” 25.10.2020 me Besard Jacaj; Qytetarët: Salianjin me shokë i hoqi Basha

25 Tetor, 12:41

Në emisionin “Shtypi i ditës dhe ju” moderuar nga Besard Jacaj në Report TV u fol për pavarësisnë e Komisionit të Vlerësimit të Kandidatëve në Partinë Demokratike.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha