"Shtypi i Ditës dhe Ju", ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 1 tetor 2020

1 Tetor, 09:22

 

Titujt e gazetave për sot, nga Lulzim Basha si "shalqi me provë" te si e kam njohur Berishën e deri tek krisen raportet mes Ramës e Lleshajt

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha