"Shtypi i Ditës dhe Ju", ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 25 shkurt 2021

25 Shkurt, 08:57 | Përditesimi i fundit: 2021-02-25 08:59:53

Titujt e gazetave për sot, nga Basha rikthen Bamir Topin në koalicion me PD te Ilir Meta i shpall "luftë" SHBA-së e deri tek unë nuk jam "patriot"...

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha