"Shtypi i Ditës dhe Ju", ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 26 nëntor 2020

26 Nëntor 2020, 08:57 | Përditesimi i fundit: 2020-11-26 09:16:00

Titujt e gazetave për sot, nga legalizimet, emrat e rinj që marrin tapinë te skandali i Monika Kryemadhit që e zbulon si pa të keq e deri tek pas një viti...

Programe të tjera

Shiko të gjitha