'Shtypi i Ditës dhe Ju", ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 14 prill 2021

14 Prill, 08:54 | Përditesimi i fundit: 2021-04-14 09:19:18

Titujt e gazetave për sot, nga mesazhet e ambasadores së SHBA te mungon kurajo e deri tek selia e PS përgjon qytetarët si sigurimi i shtetit

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha