'Shtypi i Ditës dhe Ju", ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 19 prill 2021

19 Prill, 08:39

Titujt e gazetave për sot, nga tri skemat si kompensohen familjet për legalizimet te ftesa e Ramës për Bashën zbuloi dëshirën e PD për bashkëqeverisje e deri tek çmontimi i mashtrimit si ritual

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha