"Shtypi i Ditës dhe Ju", ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 19 tetor 2020

19 Tetor, 08:54 | Përditesimi i fundit: 2020-10-19 09:00:08

Titujt e gazetave për sot, nga rrethi vicioz i Vettingut te mafia e plehrave zemra e Rilindjes e deri tek mazhoranca drejt ngritjes së Komisionit Hetimor nr.2 për Metën

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha