"Shtypi i Ditës dhe Ju", ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 28 shtator 2020

28 Shtator, 08:33 | Përditesimi i fundit: 2020-09-28 09:21:23

Titujt e gazetave për sot, nga pse 25 prilli duhej të qe "kokë më kokë" mes PS, PD e LSI te jo kështu e deri tek në Bullgari presidenti në protestë kundër kryeministrit

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha